Europakraft JOBS Recrutare si Solutii Business

Ospatar Restaurant (m/f)

Timisoara, România

Venit NEGOCIABIL

Tip contract FULL TIME

Durata contract NEDETERMINATA

Mai multe detalii

Te interesează acest job?
Completează formularul pentru a aplica

1. Cunoști limbi străine? Care și la ce nivel?

2. Dorești să lucrezi part-time sau full-time?

Încarcă CV-ul tău (optional)

Scrie-ne scurt, despre tine (optional)

    Clientul nostru, un Restaurant din Piața Unirii, Timișoara dorește să își mărească echipa. Ești pasionat/ă de ospătărie, de interacțiunea cu oamenii, de a aduce zâmbetul pe fața tuturor? Atunci te vrem în echipa noastră, part-time sau full-time?

    Așteptăm cu drag aplicarea ta la formularul de mai sus sau tel 0770 458 195.

Beneficii

  • salarizare fixă, cu bonusuri și tips, negociabilă în funcție de orele lucrate și de experiență
  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • posibilități de promovare în cadrul firmei pe un post de manager

Responsabilitati

  • servirea de băuturi răcoritoare, băuturi alcoolice și non-alcoolice
  • păstrarea curățeniei în sala de mese
  • atribuții de casier, încasarea banilor

Cerinte

  • cunoștințele de limbi străine sunt un plus
  • seriozitate, punctualitate și amabilitate

Aplica acum