Europakraft JOBS Recrutare si Solutii Business

Electrician Construcții (m/f)

Bayern, Germania

Venit NEGOCIABIL

Tip contract FULL TIME

Durata contract NEDETERMINATA

Mai multe detalii

Te interesează acest job?
Completează formularul pentru a aplica

1. Cat de bine stapaniti limba germana?

2. Dispuneti de masina personala pentru deplasare la locul de munca?

Încarcă CV-ul tău (optional)

Scrie-ne scurt, despre tine (optional)

Clientul nostru, o societate renumită în domeniul de servicii și leasing de personal în construcții și manufactură este în căutare de persoane cu experiență și cunoștințe de limba germană pentru angajare pe termen nedeterminat.

Va asteptam aplicarea la adresa de email info@europakraft.ro sau aplicați rapid prin completarea formularului de mai sus.

Beneficii

  • salarizare peste medie, de la € 2400,00 / Luna Brut plus compensație netă de € 1000,00
  • plată săptămânală a diurnei.
  • sporuri pentru munca Duminica, sporuri de noapte, sporuri pentru lucrul de sarbatori, sporuri pentru plata cazarii;
  • contract, angajare si asigurare pe teritoriul Germaniei;
  • se acorda ajutor pentru inregistrarea in Germania la clasa 3 de impozitare;
  • se acorda ajutor pentru obtinerea alocatiei pentru copii.

Responsabilitati

  • Montaj instalații electrice, cablaje, asamblare panouri electrice, cablare panouri electrice
  • Montaj sau mentenanță instalații de iluminat
  • Lucrări, întreținere, instalare și mentenanță panouri fotovoltaice (după caz)
  • Responsabilitățile variază în funcție de experiența și preferințele candidatului

Cerinte

  • minim 2 ani experiență în domeniul de activitate
  • cunostințe de nivel A2 - B1 ale limbii germane
  • flexibilitate și seriozitate
  • disponibilitate de deplasare la nivel național în Germania

   Înainte de angajare se va ține un interviu in limba Germana cu angajatorul în care se probează cunostințele lingvistice ale candidatului. Datorită faptului că este vorba despre angajare directă , nu se pot accepta candidați fără cunostințe de conversare în limba Germana.

Aplica acum