Europakraft JOBS Recrutare si Solutii Business

Office Assistant (m/f)

Ghiroda, România

Venit NEGOCIABIL

Tip contract FULL TIME

Durata contract NEDETERMINATA

Mai multe detalii

Te interesează acest job?
Completează formularul pentru a aplica

Încarcă CV-ul tău (optional)

Scrie-ne scurt, despre tine (optional)

Clientul nostru, o companie multinațională renumită în domeniul logisticii caută să își mărească echipa.

Zona de reper: Ghiroda - Aeroport - Timiș

Beneficii

  • salarizare în condiții avantajoase, de la 1700 lei net
  • Sporuri pentru ore suplimentare
  • Tichete de masă
  • Bonusuri de performanță
  • Program de lucru în două schimburi
  • Un mediu de lucru modern, climatizat și diversificat
  • Transport asigurat pe raza municipiului Timișoara.

Responsabilitati

  • Inventarierea produselor și corecții în urma inventarierii

Cerinte

  • Cunoștințe minime de operare PC
  • Limba engleză la nivel mediu
  • Cunoștințe minime matematice.

   Vă așteptăm aplicarea la adresa de email info@europakraft.ro sau aplicați rapid prin completarea formularului de mai sus. Pentru detalii suplimentare contactați-ne la 0770 458 195

Aplica acum