Europakraft JOBS Recrutare si Solutii Business

Ambalatori Manuali (m/f)

Timisoara, România

Venit NEGOCIABIL

Tip contract FULL TIME

Durata contract NEDETERMINATA

Mai multe detalii

Te interesează acest job?
Completează formularul pentru a aplica

Încarcă CV-ul tău (optional)

Scrie-ne scurt, despre tine (optional)

Clientul nostru, o companie multinațională renumită în domeniul logisticii caută să își mărească echipa.

Zona de reper: Ghiroda - Aeroport - Timiș

Beneficii

  • salarizare în condiții avantajoase, de la 1350 lei net + bonusuri, bonus de productivitate, bonus de error check, tichete de masă în valoare de 9,57 lei/zi
  • Bonusuri de productivitate
  • Bonusuri de error check
  • Sporuri pentru ore suplimentare
  • Tichete de masă
  • Program de lucru de la 06:00 / 14:40 de luni până vineri (posibilități de a lucra și sâmbăta, posibilități de a presta ore suplimentare)
  • Un mediu de lucru modern, climatizat și diversificat
  • Transport asigurat pe raza municipiului Timișoara.

Responsabilitati

  • Colectarea de produse după specificații și locațiile din depozit prevăzute în foile de comandă
  • Așezarea produselor și ambalarea acestora pentru livrarea spre magazine

Cerinte

  • Aptitudine fizică pentru activitate moderată, mers pe jos ridicare de produse ușoare
  • Cunoștințe minime matematice

   Vă așteptăm aplicarea la adresa de email info@europakraft.ro sau aplicați rapid prin completarea formularului de mai sus. Pentru detalii suplimentare contactați-ne la 0770 458 195

Aplica acum