Europakraft JOBS Recrutare si Solutii Business

Graphic Designer Oradea

Oradea, România

Venit NEGOCIABIL

Tip contract FULL TIME

Durata contract NEDETERMINATA

Mai multe detalii

Te interesează acest job?
Completează formularul pentru a aplica

Încarcă CV-ul tău (optional)

Scrie-ne scurt, despre tine (optional)

   Companie de origine italiană, cu experiență de peste 30 de ani în domeniul serviciilor publicitare caută să-și mărească echipa.

   Dorești să îți dezvolți cariera în domeniul design-ului grafic digital? Ești o persoană motivată, colaborezi bine în echipă și poți să îți organizezi cu eficiență activitatea creativă. Vrem să te cunoaștem și să te alături echipei noastre din românia!

Beneficii

  • Training-uri de specializare și perfecționare in Italia
  • Salarizări motivante, cu posibilități de creștere, bonusuri pentru performanță
  • Program de lucru Full Time

Responsabilitati

  • Crearea de imagini vectoriale
  • Prelucrarea imaginilor și fotografiilor de dimensiuni diferite
  • Instruirea de personal pentru  operarea și mentenanța mașinilor
  • Operarea imprimantelor Cutter / Plotter

Cerinte

  • Experiență în crearea de imagini vectoriale 2d sau 3d (Illustrator / Corel / Autocad)
  • Seriozitate, punctualitate, capacitate de organizare eficientă a task-urilor
  • Cunoștințe de limba italiană prezintă avantaj

Aplica acum