Europakraft JOBS Recrutare si Solutii Business

Sofer Autobuz (m/f)

Stavanger, Norvegia

Venit NEGOCIABIL

Tip contract FULL TIME

Durata contract NEDETERMINATA

Mai multe detalii

Te interesează acest job?
Completează formularul pentru a aplica

1. Aveti disponibilitatea de a face un curs de limba Norvegiana aprox. 300 ore?

Încarcă CV-ul tău (optional)

Scrie-ne scurt, despre tine (optional)

   Clientul nostru, o societate de recrutare din Norvegia, recrutam soferi de autobuz pentru linie interna in orasul Stavanger.

Va asteptam aplicarea la adresa de email info@europakraft.ro.

Beneficii

  • de la € 3171 / Luna Brut + 12,1% remuneratie concediu de odihna (se aplica taxa pe venit in Norvegia, aprox. 30%)
  • sporuri pentru munca Duminica, sporuri de noapte, sporuri pentru lucrul de sarbatori, sporuri pentru plata cazarii, bonusuri pentru performante;
  • remuneratie pentru concediul de odihna, remuneratie pentru craciun
  • contract, angajare si asigurare pe teritoriul Norvegiei;

Responsabilitati

  • conducerea autovehiculului in confort si siguranta optima
  • prezentarea la locul de munca punctual

Cerinte

  • minim 2 an experienta ca sofer cat. D
  • rezistenta la stres
  • cunostinte de nivel A2 - B1 ale limbii engleza;
  • sunteti disponibili pentru a face un curs de 300 de ore de limba Norvegiana

Cazarea

  • regim locuinta cu utilitati comune, destinata angajatilor companiei
  • se retrage din venit la sfarsitul lunii din salarizare (cost aprox. € 400 / Luna).

   Inainte de angajare se tine un interviu in limba Engleza cu angajatorul in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.

Aplica acum